Geciktirici Sprey Nerede Satılır? – Migrosta Satılan Geciktiriciler Neledir?

geciktirici-sprey-nerede-satılırGeciktirici sprey nerede satılır, eczanelerde veya migros gibi süpermarketlerde geciktirici sprey var mıdır bunun bilgisini vereceğim. Cinsel ilişkilerinizde erken boşalma sorunu yaşıyorsanız, bu sorunu ortadan kaldırmak amaçlı carrefoursa veya migrosta satılan geciktiricileri kullanabilirsiniz. Erkeklerin ne zaman boşaldığı ile ilgili belirli bir süre yoktur. Her ilişkiye farklı psikoloji ile girdikleri için erken boşalma durumunu kontrol etmesi zordur. Bu sebeple uzun süren ilişkiler bazen çok kısa sürebilmektedir. Bu durumdan ötürü erkekler her an seks yapmaya hazır olamadığı için bir takım cinsel sorunları da beraberinde getirebilmektedir.

Geciktirici sprey nerede satılır?

Cinsel ilişkilerin süresini uzatmak için kullanılan geciktirici spreyler sanal mağazamızda satılmaktadır. Ayriyeten migros gibi süper marketlerde de bu tarz geciktirici ürünlere sahip olabilirsiniz. Aynı ürün Avrupa ilaç a.ş tarafından temin edilir, eczanelerde ve diğer mağazalarda satışı yapılır. İnternet üzerinden satılan geciktirici krem, sprey ile eczanelerde satılan geciktirici krem, sprey arasında sadece fiyat farkı bulunmaktadır. Orijinal ürünler faturalı ve Bakanlık onayı ile siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Bakanlık denetimi altında olan eczaneler, süper marketler ve sanal mağazalar fiyat politikasını kendileri belirlerler. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir hususta sağlığınız için orijinal ürün kullanmanızdır. Mesela Alman malı Delay shark 48000 geciktirici krem ve sprey 45 TL altında kesinlikle satılamaz. Bu fiyatların üstünden sanal mağazamızda 49 TL’den satılan geciktirici sprey, eczanelerde 99, migros gibi süpermarketlerde 79 TL üzerinden satılmaktadır.

geciktirici-sprey-nerede-satılır

Sonuç olarak geciktirici sprey nerede satılır sorusuna detaylı bilgileri ve fiyatları vermiş bulunmaktayız. Sizlere tavsiyemiz neydiği belirsiz denetim altında olmayan, 15-20 TL’ye ürün satan firmalardan uzak durunuz. Sağlık açısından penisiniz tahriş olabilir, istemeyen sonuçlar elde edebilirsiniz. Eğer sizde sağlığınızı düşünüyor ve erken boşalma sorununu ortadan kaldırmak istiyorsanız, 2018 yılında en çok satılan en iyi geciktirici sprey, kremleri kullanmalısınız.

En çok satılan geciktirici sprey ve kremler;

 1. Delay shark 48000 geciktirici sprey (migrosta satılıyor)
 2. Delay shark 48000 geciktirici krem (eczanelerde satılıyor)
 3. Stag 9000 geciktirici sprey ( carrefour da satılıyor)
 4. Eros krem (carrefour da satılıyor)

Geciktirici spreyin hangi markette ve hangi eczanede olduğunu gösterdik. Yukarıda sizlere belirtmiş olduğumuz markaların tamamını ve daha fazlasını İnternet sitemizde daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Mutlaka evinizin bir köşesinde, arabanızın torpido gözünde veya el çantanızda bulunması gereken %100 orijinal geciktirici spreyleri 0531 616 98 83 numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz.

Migrosta geciktirici sprey satılır mı?

Migros ve carrefour gibi büyük marketlerde geciktirici sprey fiyatları sabittir. Türkiye genelinde hangi migros marketine giderseniz gidin 1 kutu geciktirici spreye 79 TL para ödemek zorunda kalırsınız. Bu fiyat asla değişmez çünkü bizim gibi günde 200-300 tane sprey veya krem satışı yapılmadığı için mecbur olarak tavan fiyat üzerinden satma zorunluluğunda kalırlar. Oysaki bizim sitemizde 1 kutu geciktirici sprey ve geciktirici krem fiyatı 79 TL’dir. Yani evinizden dışarı çıkmadan, insanlarla cinsel sorunlar hakkında muhatap olmadan gizli kargo ile 2 kutu ürün sahibi olabilirsiniz.

Migrosta geciktirici sprey satılır mı

Yazımızın migrosta satılan geciktiriler bölümünü de tamamladığımıza göre artık geciktirici sprey nerede satılır veya nereden alınır gibi soruları aklımızdan yavaş yavaş sildiğinizi biliyorum. Özetle toparlayıp makaleme nihayet verirken, biran önce 0531 616 98 83 numaralı telefondan uzman sağlık danışmanımızı arayıp erken boşalma sorunlarını hakkında bilgi almanızı tavsiye ederim.

 1. Pingback: Gökhan Bey
 2. Eczaneye geciktirici sprey almaya gittim ancak 1 kutu delay shahrk 48000 spreye 91 TL fiyat çektiler. Bende adam mı soyuyorsunuz diye sinirlendim çıktım gittim migrosa. Migros’ta da aynı şekilde 74 Tl dediler. İnternet üzerinde araştırdım zaman ise 1 kutusunu 49 TL’den 2 kutusunu 79TL’den, 3 kutusunu da 95 TL’den alabileceğimi gördüm ve sipariş verdim. Şuan da kullanıyorum hiç bir sıkıntı da yok.. Allah razı olsun firmadan.

 3. Eşim sitenizden geciktirici sprey siparişi vermiş dün ürünler geldi bugün kullandım. Allah’ım yok böyle bir mucize ya. Size yemin ederim 45 dakika boyunca ilişki yaşadım, eşimde bu durumdan çok memnun oldu. Sprey gerçekten Allah’ın bir lütfu.

 4. 1 kutu delay sprey aldım yaklaşık 1 aydır 2 günde 1 kullanıyorum ve hala bitmedi. Arkadaşlar bu siteden aldım ben size refarans verebilirim, pişman olmazsınız. Ben numaralarını kaydettim her zaman alacağım. Size de tavsiye ederim, boşuna migros gibi süper marketlerde aramayın derim.

 5. Siparişimin eve gelmesini istemiyorum ne yapabilirim?

 6. Arkadaşlar sizce delay 48000 nasıl bir ürün daha önce stag 9000 kullandım ancak pek fazla etki etmedi.

 7. Azerbaycan’a kargo var mı? Gönderirseniz toplamda kaç manat yapıyor 3 kutu geciktirici sprey? Saygılarımla..

 8. Kargo ile 2 gunde geldi teşekkürler. Diğer markalar gibi penişi uyusturmadan geciktiriyor.

 9. Firma gerçekten çok dürüst ve verdiği sözü tutan bir işletme. Ayrıca kargo gönderim süreside oldukça hızlı. 10 puan üzerinde 10 verebilirim.

 10. Daha önce geciktirici hap kullandım ancak sprey kadar etki etmedi. Halbuki geciktirici haplar eczanelerden alındığı takdirde işe yarıyormuş. Eczanelerde satılan geciktiriciler diye arama yapmanızı tavsiye ederim. Ayriyeten içerisinde geciktirici spreylerde var.

 11. Delay spreyler arasında en iyisidir. hiç şüphe yok ki. En az 45dakika geciktiriyor karşında ki yalvarıyor sana ne olur boşal artık diye.

 12. Eczaneden geciktirici sprey aldım yalnız 1 adedine 79 TL para ödedim. Daha sonra bu sitenizi gördüm ve pişman oldum. Sizde 3 kutu geciktirici sprey 99 TL, hemde yanında bayan azdırıcı parfüm hediyeli.

 13. erken boşalma sıkıntısı yaşıyorum,hap kulanmaya karşıyım nette araştırma yaparken delay 48000 spreyi gördüm,hemen sipariş verdim ürünü kulanmaya başladıktan sonra erken boşalmam tamamen ortadan kalkmış oldu sizlerede tavsiye ederim yan etkisi de olmadı

 14. merhaba eşimde erken boşalma söz konusu ilişkilerimiz cok kısa sürüyor araştırma yaparken delay 48000 geciktiriçi spreyi gördüm yorumlarda güzeldi hemen sipairş verdim eşim kullanmaya başladıktan sonra erken boşalması sona erdi şimdi boşalmak nedir bilmiyor

 15. merhaba delay 48000 geciktiriçi sprey ne kadar sürede gecikme saglıyor , saglık acısından yan etkisi var mı,şimdiden cok tşk ederim

 16. merhaba erken boşalıyorum takii, bu delay 48000 geciktirçi spreyi görünceye kadar ilişkilerimde yoruluyorum artık, muhteşem bir sprey harbiden adamlar yapmış beyler,,

 17. ilişkilerim cok kısa sürüyor netten araştırma yaparken ,delay 48000 geciktirçi spreyi gördüm,yorumlar güzeldi hemen sipariş verdim, ürünü kullanmaya başladıktan sonra erken boşalmam tamamen ortadan kalktı ,şimdi kampanya ya girmiş kacırmayın derim

 18. bu stag 9000 geciktiriçi sprey ile delay 48000 arasında ne gibi farklılıklar var sizce hangi spreyi alayım

 19. erken boşalma sıkıntısı yaşıyorum, netten araştırma yaparken delay 48000 geciktiriçi spreyi gördüm yorumlar gayet olumluydu
  hemen sipariş verdim kapalı kutuda ürünüm geldi spreyi kullandıktan sonra ise erken boşalmam sona erdi tavsiye ederim

 20. merhaba boşalmam 2 dk bile sürmüyor ,araştırma yaparken delay 48000 geciktirici spreyi gördüm. yorumlar olumluydu bende hemen sipariş verdim, ürünüm kapalı kutuda bir gün sonra geldi,spreyi kullanmaya başladıktan sonra erken boşalmam sona erdi şimdi dakika bile tutmuyor sizlerde tavsiye ederim

 21. merhaba erken boşalma sıkıntısı yaşıyorum, hap kullanmak istemiyorum sizce bu geciktiriçi sprey delay 48000 geciktiriçi süresi ne kadar ,saglık acısından yan etkisi var mı , şimdiden teşekkür ederim

 22. yurt dışı ürün gönderebiliyor musunuz,delay 48000 sizce nasıl tavsiye edermisiniz ,kaç günde gelir azerbaycan a ödeme şekli nasıl oluyor?

 23. merhaba erken boşalma sıkıntısı yaşıyorum,netten araştırma yaparken delay 48000 geciktiriçi spreyi gördüm.hemen sipariş verdim ürünüm kapalı kutuda gizli olarak geldi kullanmaya başladıktan sonra erken boşalma sıkıntım tamamen ortadan kalktı tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.